LNT tiešraide

LNT tiešraide internetā dod iespēju vērot savas iemīļotās pārraides neatejot no datora. LNT online TV ir domāts Lattelecom mājas interneta klientiem. Skaties interneta TV un izbaudi Lattelecom interneta pieslēguma priekšrocības.

Šī interneta TV nedarbojas! Tagad ir pieejama daudz kvalitatīvāka interneta TV – Šeit. Tā ir pieejama tikai Latvijas iedzīvotājiem. Izmēģini 7 dienas bez maksas un izlem vai par to var maksāt naudu. Otrs varinats: abonē Lattelecom mājas komplektu un skaties interneta TV bez maksas.

LNT online

Lattelecom interneta TV un LNT tiešraide internetā dod iespēju skatīties savus iemīļotos raidījumus, filmas, ziņas un visu pārējo 24 stundas diennaktī. Tā ir interneta televīzija ar lielisku skaņas un attēla kvalitāti, jo ir veidota uz Microsoft bāzes.

Šī televīzija darbojas uz visiem populāriem pārlūkiem, kā piemēram, Firefox, Chrome un Safari, bet nedarbojas uz opera pārlūku. Tā ir pieejama Windows lietotājiem, jo kā jau minēju tā ir veidota uz Microsoft bāzes.

LNT ir populārs kanāls Latvijā un tas raida 24 stundas diennaktī, jo strādā priekš skatītājiem. Lnt tiešraidē varēsi redzēt filmas, seriālus, dažādus raidījumus, bērniem, ziņas un visu pārējo ko rāda TV ekrānos.

Comments (1)

TeleTrade

August 18th, 2014 at 3:58 pm    


LNT nerāda neko interesantu!

Leave a reply

Name *

Mail *

Website